Rozgromili

Rozgromili

Podopieczni trenera Ryszarda Dumały w sobotę na własnym boisku zmierzyli się z Wektrą Zbuczyn. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem żółto-czerwonych 13:1. W naszym zespole zadebiutował Jakub Kowalczyk oraz Szymon Śmieciński

Spotkanie źle rozpoczęło się dla naszego zespołu. Po błędzie naszego zawodnika, napastnik Wektry zdobył prowadzenie dla swojego zespołu. Stracona bramka, jak się później okazało podziałała bardzo mobilizująco na nasz zespół. Do remisu doprowadził Marcin Zaradny, który po podaniu Szymona Śmiecińskiego, w sytuacji sam na sam pewnie umieścił piłkę w siatce. Marcin kilka minut później tym razem po dograniu Bartłomieja Surmacza, wyprowadził Znicz na prowadzenie. Po chwili Marcin skompletował hattricka tym razem wykorzystując dogranie Tomasza Brzuski. Przed przerwą bramkę zdobył także Mateusz Tarkowski, któremu asystował Norbert Marat.

W drugiej odsłonie gry doszło do prawdziwej kanonady w naszym wykonaniu. Wynik w II połowie otworzył Szymon Śmieciński, który przyjął futbolówkę w polu karnym i pasem w długi róg zdobył swojego gola. Nie minęło kilka minut a swojego drugiego gola zdobył Mateusz Tarkowski. Po kilku zmianach w naszym zespole, Znicz nie zwalniał tempa i zdobywał kolejne gole. Na 7:1 bramkę strzelił Szymon wykorzystując dogranie Wiktora Odera. Po chwili Maciej Mroczkowski wypuścił Marcina Siedleckiego i Znicz cieszył się z kolejnego gola. Następnie Maciej sam wpisał się na listę strzelców po asyście Bartka Surmacza. Dziesiątego gola dla naszego zespołu zdobył Marcin Siedlecki a drugą asystę zanotował Wiktor Oder. Następnie dwie bramki zdobył Maciej Mroczkowski (jedna asysta Szymona), niewątpliwie ostatnia bramka była ozdobą meczu. Bartek Surmacz ograł sześciu zawodników i mocnym uderzeniem ustalił wynik meczu.