Pierwsze trzy punkty

W środę na wyjeździe zagraliśmy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Mecz zakończył się naszą wygraną 4:0. W naszym zespole zadebiutował Jakub Tkaczyk oraz Mateusz Pucia, których serdecznie witamy w drużynie!

Pierwsi w meczu bramkę zdobyli zawodnicy gospodarzy, jednak sędzia słusznie odgwizdał spalonego. W 17 minucie to żółto-czerwoni mogli cieszyć się z prowadzenia w meczu. Bartłomiej Surmacz zagrał na wolną pozycję do Tomasza Brzuski, ten dograł piłkę na 5 metr, gdzie futbolówkę do siatki skierował Adam Mierzwiński. Dziewięć minut później podwyższyliśmy swoje prowadzenie w tym spotkaniu. Marcin Zaradny wrzucił piłkę w pole karne, tą odbił jeszcze Adam, futbolówka dotarła do Ernesta Szafrana, który pewnym strzałem umieścił ją w siatce.

Po przerwie dołożyliśmy do swojego konta bramkowego kolejne dwa gole. W 60 minucie świetną akcję przeprowadził Marcin Zaradny, który ograł trzech zawodników i jak na tacy wyłożył piłkę Adamowi. Nasz nowy zawodnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki po raz drugi w tym meczu w bramce gospodarzy. Wynik meczu ustalił Kamil Przybysz z rocznika 2001, który w 75 skorzystał z dogrania Marcina Zaradnego.